قیمت دستگاه سانتزیفیوژ

فروش دستگاه سانتریفیوژ - خرید دستگاه سانتریفیوژ

کاربرد دستگاه سانتریفیوژ

نوشته شده توسط: دستگاه سانتریفیوژ در ۲۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۰
 

یکی از ابزارهای آزمایشگاهی که اسم  آن خیلی زبانزد میباشد و استفاده های فراوانی در آزمایشگاه دارد سانتریفیوژ آزمایشگاهی میباشد . پایه  کار این وسیله که نیروی گریز از مرکز میباشد  جهت جدا نمودن مواد به کار گرفته میشود . سانتریفیوژ آزمایشگاهی مجهز به قسمت هایی جهت جای دادن لوله داخل آن میباشد که به شکل قرینه لوله ها را درون جای لوله ها میگذارند  و ذرات جامد و محلول ها با حرکت دورانی پر سرعتی که با روشن شدن موتور آن بوجود می آید از همدیگر جدا می گردد لوله ها به طور افقی قرار گرفته اند و هنگامی که وسیله از دوران باز می ایستد ذراتی که از هم جدا شده اند به شکل جدا ازهم باقی می ماند و به اسانی می توان مواد را از همدیگر جهت انجام تست جدا کرد .

سانتریفیوژ در صنایع گوناگون و با قدرت های متفاوتی وجود دارد و مجهز به گونه های متفاوتی میباشد که نمونه سانتریفیوژ آزمایشگاهی به طور معمول جهت جداسازی نمونه های بیولوژیکی مثل خون و سانتریفیوژ prp قابل استفاده میباشد . سانتریفیوژ به عنوان یک وسیله ملزم و شناخته شده در کلیه آزمایشگاه ها می باشد و تعدد این ابزار  بر اساس مقدار دوران و گونه  روتور انجام می گردد . دو قابلیت اصلی سانتریفیوژ آزمایشگاهی که با آن معرفی می گردد مشتمل بر سرعت دوران با واحد دور بر دقیقه و نیروی گرانشی که به شکل گردشی حرکت مینماید . شمار دور هایی که سانتریفیوژ ها میان حداقل 4000 تا 200000 دور می‌باشد.

لوله‌های خون گیری تحت خلاء یا خون‌گیری وکیوم، سایر محصول شاخص این شرکت میباشد که جهت خون‌گیری از انسان و حیوان مورد استفاده قرار میگیرد . این دستگاه دارای تکنولوژی نسبتاً مدرنی میباشد و جایگزین ایده آلی جهت خون‌گیری به شیوه های معمول سنتی میباشد . این وسیله قابلیت های قابل توجهی برای بیمار و کارکنان درمان به وجود می آورد که من جمله آن می توان کاهش ریسک ابتلای کارکنان درمانی به بیماری‌ها را ذکر نمود.

سانتریفیوژ


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

نوشتن دیدگاه